Рішення людини, як виконати завдання, полягає в почуттях та мисленні, котрі користаються багатьма складниками тіла. Що більше, почуття та мислення не можна розлучити. Однак, людина користаєтся словами, щоби порозумітись як розвивати досліди в які-небудь царині науки. „Кібернетика“ є чисельничий спосіб осягнути рішення чи напрям в намірених завданнях, а саме слово є грецьке, котре означає „провід“....
Previous ArticleКнига, яку варто придбати
Next Article Минуло 100 днів Володимира Зеленського