На виставці акварелі в Черкасах. (Фото: Олександр Костирко) Наталія Вусик, Вінниця. „Журавлі“. ЧЕРКАСИ. – Обласний художній музей 1 серпня гостинно відкрив свої залі для виставки робіт мистців з України, Литви, Молдови, Польщі, Чехії, Японії. На виставці представлені 92 роботи відомих майстрів акварелі і аматорів, заслужених художників України і студентів, а також черкаських мистців. Минулого року...
Previous ArticleМузеєві подарували картину
Next Article Вояк врятував майбутнього мистця