ЕДМОНТОН‚ Альберта. – З червня по вересень цього року у Методичному центрі української мови (МЦУМ) стажувалася студентка Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Надія Шаповалова. Стажування відбувалося у рамках програми „Globalink Research Internship“, яка є частиною канадської неприбуткової організації „Mitacs“. Надія Шаповалова. (Фото: МЦУМ) Ось уже 20 років ця організація здійснює освітні та науково-дослідницькі програми...
Previous ArticleУНСоюз святкує 125 років: Фотофакт з історії, 1921
Next Article Український фестиваль десятий раз приймав гостей