Український осередок в Гантері. ГАНТЕР, Ню-Йорк. – Здійснилася моя давня мрія – побути хоча б кілька днів в Гантері. Адже це дуже відоме і улюблене місце відпочинку українців Америки вже десятки років. Поїхала на запрошення Наталки Соневицької, союзянки мого 64-го Відділу Союзу Українок Америки (СУА), що в Ню-Йорку. Щойно закінчились річні збори Українського Музею і...
Previous Article„Ти поклоняйся лиш землі“: Розповідь про Лемківщину
Next Article УНСоюз святкує 125 років: Фотофакт з історії, 1921