Майстер-кляса із борщівського вишивання. (Фото: Наталія Бойко) БЕРЕЖАНИ‚ Тернопільська область. – Краєзнавчий музей, Клюб бережанських вишивальниць та приватна колекціонерка Віра Матковська 23 серпня у виставковому залі краєзнавчого музею відкрили виставку „Борщівська сорочка“. Ведучою була голова Клюбу вишивальниць Тетяна Дубіч. Відома на Тернопіллі й за його межами шановульниця вишиття В. Матковська вже чимало років є збирачем...
Previous ArticleАвстралійці малювали на корі
Next Article У Кропивницькому відкрили книгарню „Є“