Учні Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. 27 липня я відвідав Київ, щоб побачитися з начальником Київського військового ліцею ім. Івана Богуна генерал-майором Ігорем Гордійчуком. Ми походимо з села Залізниці на Волині, але мене доля занесла у США, а він став військовим і в бою на Донбасі отримав важке поранення, медики вважали його стан безнадійним....
Previous ArticleУ пам’ять Віри Ке Плавущак
Next Article В театрі – молодь України і Польщі