Натрапила на видання‚ в якому сказано про мого прадідуся Теодора Скуповського. Я Інна Грушевська (Скуповська). Мій батько Богдан Скуповський – онук дідуся Теодора‚ а його батько, тобто мій дідусь Василь Скуповський – син Теодора Скуповського. Ми з Городенки Івано-Франківської области. Я з великим трудом знайшла у ваших виданнях статтю про свого прадіда. Дуже прошу –...
Previous ArticleЗвучали пісні Володимира Івасюка
Next Article Від Голодомору померли мільйони дітей