У цьому році українська громада вітає Український Народний Союз з славним 125-літтям. Хай мені буде вільно долучитись до вінка привітань, поздоровлень, величавих імпрез, різних відзначень і молитов з приводу ювілейної дати‚ яка своєрідно продовжила торішнє відзначення 125-ліття „Свободи“. Адже саме з постання „Свободи“ веде свою історію Український Народний Союз завдяки його провідним діячам о. Григорієві...