Активісти громадських організацій з виготовленими різдвяними дідухами для фронту. (Фото: Георгій Лук’янчук) КИЇВ. – Вив’язані напередодні Різдва дідухи освятив капелян o. Дмитро Каран, а доставили їх на передову лінію разом із різдвяними подарунками для бійців добровольці громадських організацій „Волинське братство“ та „Соловецьке братство“ Жанна Шнуренко, Антоніна Рєпа, Галина Бідношей, Любов Матюша, Тамара Вірченко, Валентина Форманюк,...