Колядує Школа українознавства при Українській православній церкві св. Андрія Первозваного в Савт Бавнд Бруку, Ню-Джерзі. (Фото: Левко Хмельковський) СОМЕРСЕТ‚ Ню-Джерзі. – Впродовж святкових днів січня відвідали „Українське село“ колядники з Школи українознавства (директор Ярослава Данищук) при Українській православній церкві св. Андрія Первозваного в Савт Бавнд Бруку, Ню-Джерзі‚ пластуни зі станиці Нюарк‚ а з Організації Оборони...