Для освітянської спільноти чудовою новиною стала звістка про проведення Інститутом досліджень української діяспори ім. професора Любомира Винара Національного університету „Острозька академія“ Всеукраїнського конкурсу творчих робіт англійською мовою „Видатні постаті закордонного українства“. Змагання на високому рівні організували та провели директор Інституту проф. Алла Атаманенко та його наукові співробітники д-р Ірина Рибачок та Назар Мартинюк. На розгляд...
Previous ArticleЗУАДК надіслав святкові дари
Next Article Видали історичну енциклопедію