Для численної групи українських політичних в’язнів нацистського табору смерти в Авшвіці день 27 січня 1945 року не був днем їхнього визволення. 19 січня майже всі ще живі в’язні були вивезені перед наступаючими військами 1-го Українського фронту. Лишилися тільки в’язні, які були такі знесилені й немічні, що‚ здавалось‚ і так за день-два помруть. Решту в’язнів погнали...
Previous ArticleСКУ закликає Верховну Раду доопрацювати проєкт закону
Next Article АМЕРИКА І СВІТ