Учні і вчителі Школи українознавства при Українській православній церкві св. Андрія Первозваного прийшли до могили поета Євгена Маланюка. (Фото: Левко Хмельковський) САВТ БАВНД-БРУК‚ Ню-Джерзі. – 8 лютого учні і вчителі Школи українознавства при Українській православній церкві св. Андрія Первозваного прийшли на цвинтар до могили поета Євгена Маланюка (1897-1968), щоб вшанувати його день народження. Вчителька Леся...