КРОПИВНИЦЬКИЙ. – В український прокат 30 січня вийшов фільм „Наші котики“, а 12 лютого завершився його показ у міському кінотеатрі „Портал“. Це спільний українсько-канадсько-американський комедійний фільм режисера Володимира Тихого. Спершу у автора виникла ідея створити серіял і назвати його „Бліндаж“. У 2015 році В. Тихий разом з учасником війни Валерієм Пузиком впорядкували відеоматеріял, змонтували три...
Previous ArticleПам’ятаємо „Небесну сотню“
Next Article Революція Гідности – в українській графіці