10 квітня зустріла свою 76-ту весну відома діячка української діяспори Галина Грушецька (з роду Бойко), яка народилася на Полтавщині, в селі Артелярщина, у часи воєнного лихоліття і, переживши важкі поневіряння та злигодні на шляхах розореної війною Европи, разом з батьками у 1956 році еміґрувала до США.
Г. Грушецька зробила своєю посвятою самовіддану працю на українській ниві як громадська, культурна і церковна діячка, педагог, видавець, журналістка, пристрасний сіяч національної ідеї і організатор культурного та духовного українського простору. Вона була педагогом-виховницею в Об’єднанні Демократичної Української Молоді, співзасновницею і опікункою дитячого хору „Молода Думка”, організаторкою і видавцем творів Романа Завадовича, диктором радіопрограми „Голос УАПЦ”, засновницею земляцького товариства „Полтавщина”, Товариства св. Андрія в США, Фонду ім. Митрополита Василя Липківського і Товариства Української Мови.