Прочитання двох дописів у „Свободі” 13 березня мене заохотило написати свої завваги. Вповні годжуся із цими статтями, бо мені теж прикро читати українські газети і журнали, де знаходжу невимовне число слів, котрі, на мою думку, не повинні бути уживані, бо вони не є українські! Вони, як Алла Герець і Оксана Кузишин написали, є майже всеціло...
Previous ArticleНезабутні американські враження
Next Article Громадянин Карпатської України