Я – випускниця програми „Ukraine Global Scholars“ (UGS). Це неприбуткова організація, що допомагає українським учням та ученицям вступити до найкращих приватних шкіл й університетів США та отримати стипендії, що покривають повну вартість навчання та проживання там. З допомогою програми я вступила до престижної школи St. Mark’s School у штаті Масачусетс, а з наступного року почну...
Previous ArticleСироти відвідали Єгипет
Next Article Треба долати феномен малоросійства