Учасник виставки дитячого малюнку Роман Самусь з Сум. (Фото: Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю) КРОПИВНИЦЬКИЙ. – Віртуальні виставки під час карантини влаштували приватна картинна ґалерeя „Єлисаветґрад” та обласний художній музей. Музей підготував виставки до дня Чорнобильської трагедії, „Шумлять степи безкраї” й „Букет” про здобутки світового мистецтва. „Єлисаветґрад” проводить виставки...