Гурток „Юні поети та прозаїки” (керівник Жанна Беркута) Будинку творчости школярів Полонської міської громади до Всесвітнього Дня вишиванки оголосив проведення інтернет-флешмобу „Україна-вишиванка”. З перших днів корисну ініціятиву підхопили педагоги, школярі, студенти з різних куточків України. Усі його учасники демонструють в соціяльних мережах свої світлини у вишиванках, відео на тематику флешмобу. Це засвідчує яскравий та неповторний розмай нашої, славної у віках вишиванки.
У цьому напрямку навчання та виховання нам особливо допомагає Інститут досліджень української діяспори ім. проф. Любомира Винара Національного університету „Острозька академія”, який очолює проф. Алла Атаманенко. Інститут здійснює проєкт „Нашого цвіту – по всьому світу”. Учні його дуже люблять, він уможливлює висвітлення надзвичайно цінного та розмаїтого наукового, мистецького спадку нашого закордонного земляцтва.