У доктора філологічних наук Олександра Пономарева недавно запитали: „Як правильно: коронавірус чи короновірус?” Він дав таку відповідь: „Слово coronavirus створено 1968 році від латинських слів corona („вінець”) та virus („отрута”). Його механічно перенесено в українську мову з написанням без дефіса, отож – коронавірус”. Як бачимо, за одним заходом сказано й про непотрібність розділки. Проте чи...
Previous ArticleГотуючись до Дня Вишиванки
Next Article Доля і недоля генерала Грекова