8 травня, у День пам’яті жертв Другої світової війни і примирення між її країнами-учасниками та 75-ої річниці капітуляції нацистської Німеччини, Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) розпочала проєкт „Друга світова: українські жінки на полі бою, в підпіллі, в окупації та в діяспорі”.
Організатори проєкту закликали поділитися історіями про українських жінок, пов’язаних із нашими родинами, вихідцями з нашої місцевости, чи про тих, котрі мають відношення до наших організацій, а також історіями з діяльности українських жіночих організацій в діяспорі.