Спілка Української Молоді (СУМ) в Україні має на меті відновити життєздатність туристичних будиночків у селі Грабівка, Калуського району, Івано-Франківської области.
Це історичне місце не тільки для повстанського руху України, але і для самої організації. Саме тут із 1990-их років відбувались перші юнацькі табори Всеукраїнської організації СУМ в Україні і місцевого осередку – Калуської міської організації СУМ в Україні ім. Степана Бандери й інших молодечих організацій.