ВЕНИС, Фльорида. – Товариство Української Мови (ТУМ) в США від 2000 року висилало фінансову поміч для здібних студентів з незаможних родин в Україні, які навчалися в Києво-Могилянській та Острозьких академіях, Університеті ім. Петра Могили, університетах в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Чернівцях, Ужгороді, Рівному, Ялті. Від початку цього проєкту було надано стипендії 103 студентам з 15 областей України. Багато з них після закінчення студій працюють в державних установах, учителюють, а деякі стали воїнами на сході України.
Previous ArticleПривезли харчі в „Українське село”
Next Article Постає загроза федералізації