КИЇВ. – 20 листопада у Національному музеї Голодомору-геноциду презентували виставку „Марія” канадської художниці українського походження Лесі Марущак, яка була представлена у дев’яти країнах світу, а нині з нагоди 87-их роковин пам’яті жертв Голодомору, її вперше привезли в Україну.
„Команда музею понад рік працювала над тим, щоб виставка Лесі Марущак була представлена в музеї Голодомору”, – зазначила генеральна директорка музею Олеся Стасюк. Вона розповіла, що у центрі виставки – образ реальної дівчинки Марії. Батька Марії за опір тоталітарній комуністичній владі ув’язнили, після повернення додому він помер. Мати Марії зібрала колоски на дорозі, щоб нагодувати дітей, однак їх забрали, жінку побили, після чого вона теж померла.