ДЖЕНКІНТАВН, Пенсильванія. – 17 листопада в Академії св. Василія Великого відбулося нагородження переможців віртуального конкурсу деклямації на честь відомого українського поета Сергія Жадана.
Поетичні змагання, у яких взяли участь учениці 9-12 кляс, організував Центр студій спадщини Патріярха Йосифа Сліпого, що діє при Релігійному Товаристві українців католиків „Свята Софія“ США (ТСС А). Це п’ятий конкурс, який відбувся у Академії з ініціятиви ТСС А. Цьогоріч, з огляду на пандемію, змагання пройшли на базі відеозаписів, що їх подали на розгляд жюрі учасниці.