КИЇВ. – 31 грудня 2020 року Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з новорічним привітанням. Новорічне привітання цього року було оформлене у вигляді розмови з дітьми. Наводимо повний текст вітального слова президента.
Дорогі українці! До кінця 2020 року залишаються лічені хвилини. Час підбивати підсумки, робити висновки, говорити про плани та цілі. Нудно? Згоден. Добре. Скажу зрозуміло для вас. І це логічно, адже все, що ми робимо, ми робимо саме для вас. Ми живемо у великій прекрасній країні, де є все: є неймовірна природа, щедра земля, де розумні й талановиті діти, і де всі президенти у своїх новорічних привітаннях завжди кажуть фразу: „Дорогі українці, це був важкий рік“. Ви запитаєте, чи був важким 2020? Трішечки, так. Але не через тебе, і не через тебе, і не через вас усіх. Ні!