Mіжнародний Благодійний фонд інвалідів „Надія є“. Упродовж багатьох років, починаючи з 2002 року, Злучений Український Американський Допомоговий Комітет (ЗУАДК) проводить благодійну діяльність для України через програму „Різдвяна радість“, яка триває від дня св. Миколая до Йорданських свят. Метою такої програми є донесення частинки радости й тепла Різдва, відчуття доброти св. Миколая дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківської...
Previous ArticleВиставка про Голодомор-геноцид
Next Article Книга почала новий проєкт „Напиши спогади“