Учасники партнерства під час огляду території з метою організації екомузею (зліва): редакторка радіомовлення „Криворіжжя“ Олена Маковій, Єжи Даровський, автор проєкту екомузею полковник Петро Лисенко, керівник місцевого осередку Спілки офіцерів України, перекладачка з польської мови Людмила Рибалко. (Фото: Сергій Зінченко) Кривий Ріг сьогодні – одне з найдовших у світі міст і таке, що має один із...