ЧЕРКАСИ. – День початку Антитерористичної операції на сході України 14 квітня вшанували ходою містом від пам’ятника Богдану Хмельницькому та покладанням квітів до пам’ятника Борцям за волю України в пам’ять загиблих захисників незалежности й борців за територіяльну цілісність України від російської військової аґресії.
Участь у церемонії взяли міський голова Анатолій Бондаренко, його заступники, а також депутати міської ради, військові побратими та рідні загиблих воїнів-захисників.