У тексті „Благодійний концерт на користь воїнів“, який я відправив до редакції, було написано: „Гості зустріли його в залі оплесками, а ті п’ятеро красунь з парафії Покрова, що стоять за столом з перекусками, приготували те все, щоб виручені гроші передати саме для нього, захисника миру й свободи!“. Редакція („Свобода“, 11 червня) скоротила деякі слова і...
Previous ArticleБуде програма літньої бандури
Next Article Життя, присвячене науці та Батьківщині