КИЇВ. – 29 серпня у День пам’яті захисників України Київський міський голова Віталій Кличко поклав квіти до Стіни пам‘яті полеглих захисників України в російсько- українській війні біля Михайлівського собору, а потім взяв участь у церемонії відкриття Меморіялу пам’яті загиблим киянам-учасникам війни, що його звели на розі вулиці Грушевського та Петрівської алеї. За його словами, загалом майже 32 тис. киян пройшли через бойові дії на сході України, 400 захисників загинули.
Previous ArticleНова версія справи „ваґнерівців“
Next Article Фестиваль на оселі ім. О. Ольжича