ЧЕРНІГІВ. – Новий проєкт „Літературні суботи у Михайла Коцюбинського“ розпочала 7 вересня обласна організація Національної спілки письменників України. Він відбувся завдяки спільним зусиллям з Чернігівським літературно-меморіяльним музеєм-заповідником М. Коцюбинського, колектив якого підтримав творчу ідею відповідального секретаря обласного осередку письменників Валентини Громової, висловлену на недавніх письменницьких зборах.
Previous ArticleБайкери приїхали на мoтoфестиваль
Next Article Встановлено меморіяльну дошку Миколі Лисенку