Проректор УКУ Мирослав Маринович під час робочої візити до США прочитав лекцію в університеті Нотр-Дам (University of Notre Dame du Lac) на тему „Віра в комуністичній та посткомуністичній Европі“. Чимало людей прийшло на зустріч з М. Мариновичем у Інституті европейських досліджень ім. Нановича (Nanovic Institute for European Studies). Під час лекції він поділився власним досвідом пережиття репресій проти Церкви та її становлення після розпаду комунізму.