СОМЕРСЕТ, Ню-Джерзі. – 12 березня Школа українознавства при Українській православній церкві св. Андрія Первозваного у Савт Бавнд Бруку, Ню-Джерзі, відзначила день народження Тараса Шевченка. Діти, вчителі, батьки і гості зібралися у ротонді Консисторії Української православної церкви США. Молебень за Україну провели настоятель громади митрофорний протоєрей Юрій Сівко та о. Миколай Зомчак з участю студентів семінарії св. Софії.
Previous ArticleАкція мирного протесту
Next Article Білоруська церква зібрала пожертви