КРОПИВНИЦЬКИЙ. – Олександрійська міська рада розповсюдила інформацію, що 15 березня у місті відкрито курси тактичної медицини та надання вчасної і кваліфікованої медичної допомоги на полі бою. Навчатимуть цьому волонтери зі США, які мають досвід роботи в гарячих точках плянети – в Іраку, Сирії, Афганістані, Колюмбії.
Previous ArticleЗеленський відвідав поранених
Next Article Відкрили Гуманітарний центр