ІЗЮМ, Харківська область. – Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко повідомив: „Перший примірник газети „Обрії Ізюмщини” після звільнення міста від російських загарбників було видрукувано 16 вересня.
Будь ласка, зареєструйтеся нижче, щоб отримати БЕЗКОШТОВНИЙ обліковий запис.
Підписка оновлюватиметься та діятиме з дати реєстрації. Логін Підпишись зараз Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб продовжити читання.