КИЇВ. – До 384-ої річниці з дня народження Гетьмана України Івана Мазепи патріотична громадськість столиці провела меморіяльний захід із вшанування його пам’яті на площі Слави, тобто в місці, де згідно Указу Президента України Віктора Ющенка від 2007 року мав би вже стояти пам’ятник Івану Мазепі.
Previous ArticleВідзначили День добровольця
Next Article Українці взяли участь у міжнародній конференції