СМІЛА, Черкаська область. – 24 березня на фронт відправлена чергова партія допомоги від Черкаського району. У Смілі було вручено ключі від авт, а також засоби зв’язку українським воїнам, котрі дають рішучий відпір російським аґресорам.
Будь ласка, зареєструйтеся нижче, щоб отримати БЕЗКОШТОВНИЙ обліковий запис.
Підписка оновлюватиметься та діятиме з дати реєстрації. Логін Підпишись зараз Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб продовжити читання.