Марія Воротило із Валерієм Залужним. (Фото зі сторінки Марії Воротило) КРОПИВНИЦЬКИЙ. – Вчителька з Києва Марія Воротило 10 жовтня зустрілася із генералом Валерієм Залужним і подарувала йому ексклюзивну хустку. Рівно рік тому генерал засвідчив її шлюб із чоловіком, який нині служить в ЗСУ. М. Воротило хотіла зробити командувачеві незвичайний подарунок і обрала для цього творчу...
Previous ArticleПоповнення Стіни національних героїв
Next Article Провідники СКУ погодили спільні заходи