ЧЕРКАСИ. – В обласному краєзнавчому музеї відкрилась персональна виставка репортажної фотографії Євгенія Короля „Обличчя перемоги“. Він черкащанин, закінчив Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького. Є. Король розповів:
Будь ласка, зареєструйтеся нижче, щоб отримати БЕЗКОШТОВНИЙ обліковий запис.
Підписка оновлюватиметься та діятиме з дати реєстрації. Логін Підпишись зараз Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб продовжити читання.