Учаснкики вечору української літератури в Ранчо-Кордоба (Фото: Ukrainian American House) РАНЧО-КОРДОБА, Каліфорнія. – 6 жовтня в Українсько-американському домі відбувся вечір української літератури, під час якого подружжя письменників Людмила та Руслан Горові представили свої нові твори. Присутні придбали їхні книги, простягнувши таким чином руку допомоги потребуючим українським родинам. Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку важливої програми...
Previous ArticleМедична допомога Україні
Next Article Розмова з українським воїном-інвалідом