На виставці „Ляльки для ненароджених“. (Фото: Олександр Костирко) ЧЕРКАСИ. – 10 грудня в краєзнавчому музеї відкрилась незвичайна виставка „Ляльки для ненароджених“ і присвячується вона 90-річчю Голодомору 1932-1933 років. Ляльки, які створювались для дитячих забав, на виставці постають свідками знищенням голодом мільйонів українців. Цей міжнародний культурно-просвітницький проєкт розпочала у 2018 році в німецькому місті Гамбурґу, в...
Previous ArticleРіздво для дітей і солдат
Next Article Новий прихисток для переселенців