Аскольд Лозинський під час зустрічі в Копичинцях. (Фото: Міська рада) КОПИЧИНЦІ, Тернопільська область. – Копичинецьку громаду відвідав відомий громадський і політичний діяч, раніше – президент Світового конґресу українців Аскольд Лозинський. У Копичинцях народилася його мати Марія, яка була головною акторкою першого західноукраїнського фільму „До добра і краси“, що вийшов у 1938 році. Американський гість разом...