Учасники театру „Менестрелі“, у центрі – композиторка Наталя Боєва та директорка музичної школи № 2 Олена Надутенко. КРОПИВНИЦЬКИЙ. – Завершився восьмий Всеукраїнський фестиваль-конкурс української академічної музики „Класик-проєкт“ пам’яті Юлія Мейтуса. Шанувальникам української музики він відкрив композиторку із Запоріжжя Наталю Боєву. Саме вона цього разу очолювала жюрі фестивалю. Започатковано його з ініціятиви тодішньої директорки дитячої музичної...
Previous ArticleХудожник малює красу Гуцульщини
Next Article Василь Шляхтич видав книгу