Буцький каньйон. (Фото: Олександр Вівчарик) Буки – невелике селище в Уманському районі Черкаської области. Точний рік виникнення поселення невідомий. Дехто твердить нібито поселення могло виникнути 1515 року. На той час ці землі були мало заселені, бо знаходилися на татарському прикордонні, неподалік Чорного шляху. Однак уже тоді тут проходила старовинна дорога, що вела на Звенигородку і...
Previous ArticleБотанічний сад у Кременці
Next Article Іванові Марчукові виповнилося 88 років