22 травня новій редакції чинного Українського правопису виповнилося п’ять років. За цей час цілком спокійно прижились норми щодо написання частки „пів“ (тепер без тире, апострофів і винятків), стихли дискусії щодо „проєктів“ та „етерів“, які тепер майже повсюди і навіть „индик“ не викликає такого емоційного ажіотажу. Звикаємо? Ці п’ять років також були відведені як перехідний період...
Previous ArticleСвято української вишиванки
Next Article Небезпека посттравматичного стресового розладу