Ректор УВУ проф. Марія Пришляк 22 травня владики Постійного Синоду УГКЦ відвідали у Мюнхені Український вільний університет (УВУ), де зустрілися з ректоратом, викладачами і студентами. Ректор УВУ проф. Марія Пришляк розповіла єпископам про діяльність університету і його відповідь на виклик війни. Вона зазначила, що, окрім допомоги біженцям, викладачі й студенти намагаються поширювати серед німців інформацію...