Митрополит Василій Семенюк передає автомобілі воїнам на фронт. ТЕРНОПІЛЬ. – Завдяки матеріяльній підтримці доброчинців Олега Цимблера, Сергія Кулика та інших тернопільців було придбано автомобілі для воїнів Національної ґвардії та Державної прикордонної служби України. Митрополит Василій Семенюк освятив транспорт і побажав витримки та Божої опіки захисникам. Він сказав, що єпархія з початку війни передала понад 200...
Previous ArticleНовий ректор Острозької академії
Next Article В обороні культурної спадщини